BATI TRAKYA’DA HEMŞEHRİLERİMİZLE BAYRAMLAŞTIK

BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Karaömer başkanlığında YK üyeleri ile birlikte BTTDD Bursa Şubesi Gençlik Kolu üyeleri ve Kadın Kolları, Ramazan Bayramının birinci günü Gümülcine T.C. Konsolosluğunda düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

T.C. Gümülcine Başkonsolosu Aykut Ünal ve eşi İlayda Ünal hanımefendi tarafından karşılanan heyetimiz, T.C. Gümülcine Başkonsolosluğunda yapılan bayramlaşma töreninin ardından Gümülcine Türk Gençler Birliği’nde devam etti.

Azınlık Danışma Kurulu Başkanı ve Gümülcine Seçilmiş Müftüsü İbrahim Şerif, İskeçe Seçilmiş Müftüsü Mustafa Trampa, Batı Trakya’da bulunan vekillerimiz, belediye başkanlarımız, kurum ve kuruluşlarımız ile birlikte bayramlaşarak güncel konular ve azınlığın sorunları hakkında değerlendirmelerde bulunduk.

BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Karaömer, bayram sebebiyle yaptığı açıklamada, “Her önemli günde olduğu gibi Ramazan Bayramı’nda da BTTDD Bursa Şubesi olarak Batı Trakyamızda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz. T.C. Gümülcine Başkonsolosluğumuzun düzenlediği bayramlaşma töreni sırasında olduğu gibi öncesinde ve sonrasında da birçok dostumuzla bayramlaşarak hemşehrilerimizle kucaklaştık.” şeklinde konuştu.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

AVRUPA PARLAMENTOSU SEÇİMLERİNDE DEB PARTİMİZİ DESTEKLEMEYE GİDİYORUZ

9 Haziran 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan Avrupa Parlamentosu Milletvekili seçimleri se…