DOĞUMGÜNÜNDE SADIK AHMET’ İ ANDIK

Önderimiz Dr. Sadık Ahmet’ in doğum günü olan 7 Ocak tarihi münasebeti ile Bursa Yıldırım Belediyesi işbirliği ile düzenlenen söyleşide hemşehrilerimiz ile bir araya geldik.

Prof Dr. Tufan Gündüz’ ün moderatörlüğünü üstlendiği söyleşinin konuğu olan Deb Partisi Onursal Başkanı Işık Sadık Ahmet Batı Trakya Toplumunun Türklük mücadelesinde verilen emekleri, yaşanan baskıları ve dönemin olaylarını ayrıntıları ile dinleyiciler ile paylaştı.

Program öncesi yapımı devam eden Dr. Sadık Ahmet Spor Kompleksinde de incelemelerde bulunan Işık Sadık Ahmet’ i Bursa’da misafir etmekten dolayı mutlu olduklarını açıklayan BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Karaömer ‘ Dr. Sadık Ahmet yeri asla dolduralamayacak bir Türk neferi. Işık hanım rahmetli liderimiz Dr. Sadık Ahmet’ in yaşadıklarının en yakın tanığı. Sadık Ahmet’in yaşadığı zorlukları, verdiği onurlu mücadeleyi onun ağzından dinlemek ayrı bir heyecan. Her zaman yanımızda olan Işık hanıma bugün de bizleri yanlız bırakmayarak davetimize icabet ettiği için teşekkür ediyor ve BTTDD Bursa Şubesi olarak davamıza her zaman sahip çıkmaya devam edeceğimizi bir kez daha dosta düşmana ilan ediyoruz’ dedi.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

AV.NURULLAH MURAT’IN YENİ HUKUK BÜROSUNUN AÇILIŞINA KATILDIK.

Son dönem Başbakan Yardımcımız değerli hemşehrimiz Av. Hakan Çavuşoğlu’ nun ve öncek…