SADIK AHMET FİLMİNİN BURSA GALASI GERÇEKLEŞTİ!

Batı Trakya Türklerinin unutulmaz lideri Dr. Sadık Ahmet’ in büyük Türklük mücadelesinin bir bölümünün beyaz perdeye aktarıldığı Sadık Ahmet filminin Bursa Galası gerçekleşti.

Bursa Büyükşehir Belediyesi önderliğinde Atatürk Kongre Ve Kültür Merkezi’ nde gerçekleştirilen galaya BTTDD Bursa Şubesi üyeleri, Sadık Ahmet ailesi ile çok sayıda hemşehrimiz katılır iken filmin oyuncuları da galada hazır bulundu.

Filmin Yapımcılarına çok teşekkür eden BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Hasan Karaömer ‘ çok sayıda Batı Trakyalı hemşehrimizin yaşadığı Bursa’da bu galanın gerçekleştirilmesine aracı olduğumuz için son derece gururluyuz. Bu akşam rahmetli liderimizin zorlu mücadelesinin bir kısmını beyaz perdede seyrettik. Verilen mücadeleye bir kez daha şahitlik ettik. Yaşanan acıları bir kez daha gördük. Sadık Ahmet filminin galasına hemşehrilerimizin gösterdiği ilgi bizleri son derece mutlu etti. Ben bir kez daha bu filmin çekilmesinde ve Bursa Galasının gerçekleşmesine yardımcı olan, emeği olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum’ dedi.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

AV.NURULLAH MURAT’IN YENİ HUKUK BÜROSUNUN AÇILIŞINA KATILDIK.

Son dönem Başbakan Yardımcımız değerli hemşehrimiz Av. Hakan Çavuşoğlu’ nun ve öncek…