GTGB BAŞKANI SEDAT HASAN DERNEĞİMİZİ ZİYARET ETTİ

Gümülcine Türk Gençler Birliği Başkanı Sedat Hasan ve Kasadar Furkan Paşa Nasuf, Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’ ni ziyaret etti.

GTGB’nin yapılan son Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa seçilen Sedat Hasan, Türkiye ziyareti kapsamında Ankara sonrası geldiği Bursa’da derneğimizi ziyaret etti. BTTDD Bursa Şubesi yönetimi tarafından karşılanan Başkan,  okul yıllarını geçirdiği Bursa’ da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu belirtti.

Aynı zamanda DEB Partisi yöneticisi olması sebebi ile AP seçimlerinde BTTDD Bursa Şubesi’nin kendilerine verdikleri büyük destekten dolayı yönetici ve hemşehrilerimize teşekkür eden Hasan, BTTDD Bursa Şubesi yöneticilerine GTGB’ nin yeni yönetiminin hedeflerini açıkladı. Genç ve dinamik bir kadro olduklarını belirten Sedat Hasan, Batı Trakyalılara hizmet etmek için var güçleri ile çalışacaklarını belirtti.

Kendisi gibi Domruköy’lü olan GTGB’nin yeni başkanını derneğimizde ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirten BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, iki kurum arasındaki iş birliğinin yeni dönemde de artarak devam edeceğini belirterek GTGB’ nin yeni yönetimine başarılar diledi.

  • CAVİT ÇAĞLAR İLE KONU BATI TRAKYA

    Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şube Başkanı Ali Eminlatif, Türkiye t…
  • GTGB AŞURE ETKİNLİĞİ’NE KATILIM SAĞLADIK

    Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, Güm…
Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

AVRUPA PARLAMENTOSU SEÇİMLERİNDE DEB PARTİMİZİ DESTEKLEMEYE GİDİYORUZ

9 Haziran 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan Avrupa Parlamentosu Milletvekili seçimleri se…