İSKEÇE MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK ORTAOKULU VE LİSESİ MÜTEVELLİ HEYETİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ’ Nİ MİSAFİR ETTİK

Batı Trakya’ da zorlu ve baskılar altında geçen 2018-2019 öğretim dönemini başarılı bir şekilde tamamlayan İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Orta Okulu ve Lisesi Okul Aile Birliği Üyeleri ile Mütevelli Heyeti Üyeleri Bursa’ da Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi’ nin misafiri oldu.

İki gün boyunca Bursa’ nın tarihi ve turistik yerlerini Bursa Şubesi öncülüğünde gezen heyet, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ile BTTDD Bursa Şubesi tarafından düzenlenen akşam yemekleri sırasında da Bursa’ da yaşayan hemşehrileri ile hasret giderdiler.

iskeçe muzaffer salihoğlu heyeti
1
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
previous arrow
next arrow

BTTDD Bursa Şubesi Kadın Kolları tarafından organize edilen kermes etkinliğini de ziyaret eden misafirler, BTTDD Bursa Şubesi Yönetimi ile Batı Trakya’ da ögrenimini sürdüren gençlerimizin, daha iyi şartlarda eğitimlerine devam edebilmelerini sağlayabilmek için atılacak adımlar konusunda görüş alışverişinde bulundular.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren BTTDD Bursa Şubesi Dr. Ali Eminlatif, Batı Trakya’ da eğitime verilecek her türlü destek için hazır olduklarını belirterek İskeçe Muzaffer Salihoğlu Azınlık Ortaokulu ve Lisesi Yöneticileri ile Öğrencilerinin her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Heyet üyeleri de misafirperverlikleri sebebi ile BTTDD Bursa Şubesi Yönetimine teşekkür ederek başarılı şube çalışmalari sebebi ile yöneticileri tebrik ettiler.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle admin
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

Genel Merkez’in teşekkür yemeğine katıldık

Eski Bakan Müezzinoğlu’na plaket verildi Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTT…