OMBUDSMAN İLE TOPLANTI

Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği (BTTDD) Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, hemşerilerimizin sorunlarını gerekli mercilere iletti.

Kamu Denetçiliği Kurumu Başdenetçisi Ombudsman Şeref Malkoç moderatörlüğünde düzenlenen toplantıya ayrıca Kamu Denetçileri Arif Dülger, Sadettin Kalkan ve Celile Özlem Tunçak, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Emniyet Müdürü Tacettin Aslan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem, Bursa İl Göç İdaresi Müdürü Fatih Tüzen, Bursa İl Dernekler Müdürü Osman Dikmen ve Ak Parti Genel Siyasi ve Hukuki İşler Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tunçak, Bulgaristan Bursa Konsolosu Veselin Bojilov ve göçmen dernekleri başkanları katıldı.

Yapılan toplantıda hemşehrilerimizin yaşadığı üniversite harçlarındaki adaletsizlik, emeklilik alanında yaşanan problemler, yös sınavının merkezi sistem ile düzenlenebilmesi gibi sorunlar ve bunların çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Toplantı sonunda bir açıklama yapan BTTDD Bursa Şubesi Başkanı Dr. Ali Eminlatif, dernek olarak bu tür topantılarda sürekli olarak hemşeherilerinin sorunlarına çözüm yolları aradıklarını Batı Trakyalıların problemlerinin her zaman takipçisi olduklarını belirtti.

Daha Fazla İlgili Makale Yükleyin
Daha Çok Yükle Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi
Daha Fazla Yük Haberler

İlginizi Çekebilir

AVRUPA PARLAMENTOSU SEÇİMLERİNDE DEB PARTİMİZİ DESTEKLEMEYE GİDİYORUZ

9 Haziran 2024 Pazar günü gerçekleşecek olan Avrupa Parlamentosu Milletvekili seçimleri se…